Liridon Kalludra lærte vekk triks på Allanengen skole

0
111
Liridon Kalludra på besøk hos Allanengen skole
Liridon Kalludra på besøk hos Allanengen skole

Allanengen skole hadde denne uken besøk av fotballspiller Liridon Kalludra fra Kristiansund ballklubb, KBK for de innvidde.

Det var mange som hadde lyst til å trene med Liridon Kalludra denne uken ved Allanengen skole. Egentlig skulle de møtes ute på «Idrett», men det satte været en stopper for. Men alle 38 fikk plass inne i gymsalen på Allanengen skole. 

Proff fotballtrening på Allanengen

Det hele startet med oppvarming før Kalludra delte elevene inn i 4 grupper og alle sammen trente på «passninger». Til slutt spilte de kamper.

Utrolig kjekt at byens unge kan bli trent av eliteseriespillere i fotball. Selv om det er et kort møte setter alle umåtelig pris på slike møter. Det er også veldig bra at elever kan dra nytte av at byen huser et eliteserielag i fotball.

Hjertelig velkommen tilbake

Elevene var i fyr og flamme etter besøket og ønsker Kalludra hjertelig velkommen tilbake en annen gang og masse lykke til på kampen denne helgen. Lovord som «veldig morsomt», «kjempebra» og «gøy» kom frem etter denne treningsøkten.

Liridon Kalludra fra Kristiansund ballklubb på besøk hos Allanengen skole

Liridon Kalludra fra Kristiansund ballklubb på besøk hos Allanengen skole
Liridon Kalludra fra Kristiansund ballklubb på besøk hos Allanengen skole